Apartmány Stará Bystrica

chatky možno titulná

V areáli je päť samostatných zrubových domčekov, v každom z nich sú dva samostatné apartmány.

 

V každom apartmáne máte k dispozícii plne vybavenú kuchynku s chladničkou, kanvicou a elektrickým varičom, spoločným sedením s TV a rozkladacou pohovkou, ktorá môže slúžiť aj ako prístelka, kúpeľňou so sprchovým kútom a wc. Na poschodí v podkroví je spálňa so štyrmi jednolôžkovými posteľami. Spolu je k dispozícii desať samostatných apartmánov. Maximálny počet lôžok je päťdesiat, čo bohato postačuje pre celý autobusový zájazd.

Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Taktiež Vám ponúkame aj bezplatné parkovisko. V blízkosti apartmánov je k dispozícii multifunkčné ihrisko s umelou trávou a pre najmenších detské ihrisko.

Počas Vášho pobytu môžete využiť na oddych wellness so saunou a vírivkou a fitness centrum, ktoré sa nachádzajú v Tréningovom centre Potôčky, vzdialené len 300 metrov.

V ponuke máme aj ubytovanie s raňajkami, ktoré sa podávajú v reštaurácií „Obľúbená“, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti apartmánov.

Apartmány sú ako stvorené pre rodiny s deťmi, pre turistov, školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia,...

Vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám tak, aby ste sa u nás cítili príjemne. Veríme, že od nás budete odchádzať spokojní.

 

apartmán

izba

kuchynka

kúpeľňa

gauč

izba

Kontakt na prevádzkovateľa:

Turistické centrum pod Orlojom, s. r. o.
023 04 Stará Bystrica

mobil: +421 918 726 536
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

www.apartmanysb.sk

https://www.megaubytovanie.sk/apartmany-stara-bystrica