POZVÁNKA NA 9. ROČNÍK DŇA RODINY "iHRYsko"

 

Deň rodiny 2023 2Dňa 19. augusta 2023 sa už deviatykrát bude konať v našej obci DEŇ RODINY “iHRYsko“.

 

Program začne o 16.30 h pri kaplnke na Lánoch modlitbou svätého ruženca. Následne sa presunieme na zrevitalizovanú plochu pri autobusovej zastávke na Lánoch pri rieke Bystrica, ktorá bude v rámci tohto podujatia oficiálne otvorená.

 

Pre všetkých malých i veľkých bude potom v kolonáde pripravené divadelné predstavenie Klauniáda a po jeho skončení animácie a hry, maľovanie na tvár.

 

Súťaženia chtiví rodičia a deti si môžu sily zmerať vo Futbalovom turnaji a maminy sa odprezentovať NAJ Rodinným koláčikom, ktorý so sebou prinesú. Približne o 18.30 h začne vystúpenie Ľudovej hudby Tomčalovci. 

 

Viac o svojej činnosti nám neskôr povedia a aj v akcii ukážu členovia Dobrovoľného hasičského zboru Stará Bystrica.

 

Po zotmení nebude chýbať „Rozprávka na dobrú noc pod hviezdami“.

 

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie bude konať v kolonáde na Lánoch.

 

Veríme, že prijmete pozvanie na toto už tradičné podujatie v našej obci.