Delegovanie do volebných komisií do 21. augusta 2023 do 24.00 hod

 

obrazokObec Stará Bystrica v súlade s Harmonogramom organizačno-technického zabezpečenia Volieb do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia 30. septembra 2023 zverejňuje e-mailovú adresu na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskových volebných komisií: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie možno doručiť:
• v listinnej forme na adresu: Obec Stará Bystrica, Rínok sv. Michala Archanjela, 023 04 Stará Bystrica 537
• elektronicky na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

 

Termín doručenia oznámení: do 21. augusta 2023 do 24.00 hod.

 

Do okrskovej volebnej komisie môže delegovať jedného člena a jedného náhradníka politická strana alebo koalícia, ktorej kandidátna listina bola zaregistrovaná.

 

Člen okrskovej volebnej komisie nemusí mať trvalý pobyt v obci, v ktorej vykonáva funkciu člena okrskovej volebnej komisie. Členovi okrskovej volebnej komisie, ktorý nebude vykonávať svoju funkciu vo volebnom okrsku, v ktorého zozname voličov je zapísaný, odporúčame požiadať obec svojho trvalého pobytu o vydanie hlasovacieho preukazu.

 

Všetky potrebné informácie k voľbám sú zverejnené na stránke Ministerstva vnútra SR: https://www.minv.sk/?tlacove-spravy&sprava=volby-do-narodnej-rady-sr-2023

 

Vzor oznámenia o delegovaní do okrskovej volebnej komisie