Oznam pre záujemcov o stánkový predaj počas Osláv zvrchovanosti SR 2023

 

Predajný stánok vizuálVážení predajcovia,

 

Obec Stará Bystrica Vám oznamuje, že počas Osláv zvrchovanosti SR, ktoré sa konajú dňa 15. 7. 2023 bude stánkový predaj možné realizovať len na miestach určených obcou a v obecných stánkoch, ktoré si musia záujemcovia o predaj od Obce Stará Bystrica prenajať.

 

Situácia stánkov je zakreslená v priloženej mapke.

 

Predajcovia so stravou majú vyhradené prednostné miesta vyznačené žltou farbou.

 

 

Cena prenájmu: Stánok 3x3 m - 100,- € (v prípade potreby je možné prenajať si aj viac stánkov). V cene prenájmu sú zahrnuté aj náklady na elektrickú energiu, prípadne vodu). Všetky ďalšie potrebné veci (stôl, predlžovacie káble, svetlá a iné) si predajcovia zabezpečujú sami.


K cene prenájmu stánku sa pripočíta poplatok za užívanie verejného priestranstva (na základe priloženého VZN č. 8/2022 Obce Stará Bystrica o miestnych daniach a poplatkoch).

 

Záujemcovia o predaj pošlú žiadosť o povolenie na predaj na Obecný úrad Stará Bystrica (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.) do 20. 6. 2023 spolu s požiadavkou, o ktorý stánok majú záujem. K žiadosti je potrebné priložiť živnostenské oprávnenie. Poplatok za stánok a za užívanie verejného priestranstva je potrebné uhradiť, hneď po doručení povolenia na predaj.

 

Organizátor si vyhradzuje právo rozhodnúť o sortimente ponúkanom v prenajatých stánkoch a ich konečnom rozmiestnení!

 

Situácia umiestnenia stánkov

VZN č. 8/2022 Obce Stará Bystrica o miestnych daniach a poplatkoch