Oznam pre záujemcov o stánkový predaj počas adventných trhov 2022

 

Predajný stánok vizuálVážení predajcovia,

 

Obec Stará Bystrica Vám oznamuje, že počas Adventných trhov, ktoré sa konajú dňa 2. 12. 2022 bude stánkový predaj možné realizovať len na miestach určených obcou a v obecných stánkoch, ktoré si musia záujemcovia o predaj od Obce Stará Bystrica prenajať.


Situácia umiestnenia stánkov je zakreslená v priloženej mape.


Predajcovia so stravou majú vyhradené miesta vyznačené červenou farbou.

Ostatní predajcovia majú vyhradené miesta vyznačené žltou farbou.

 

Cena prenájmu: Stánok 3 x 3 m - 25,- € (v prípade potreby je možné prenajať si aj viac stánkov). V cene prenájmu sú zahrnuté aj náklady na elektrickú energiu, prípadne na vodu. Všetky ďalšie potrebné veci (stôl, predlžovacie káble, svetlá a iné) si predajcovia zabezpečujú sami (čítať ďalej). 

 

 

K cene prenájmu stánku sa pripočíta poplatok za užívanie verejného priestranstva (na základe priloženého VZN č. 3/2021 Obce Stará Bystrica o miestnych daniach a poplatkoch).

 

Záujemcovia o predaj pošlú žiadosť o povolenie na predaj na Obecný úrad Stará Bystrica (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.) spolu s požiadavkou, o ktorý stánok majú záujem. K žiadosti je potrebné priložiť živnostenské oprávnenie. Poplatok za stánok a za užívanie verejného priestranstva je potrebné uhradiť vopred, hneď po doručení povolenia na predaj.

 

Organizátor si vyhradzuje právo rozhodnúť o sortimente ponúkanom v prenajatých stánkoch a ich konečnom rozmiestnení!

 

Situácia stánkov

Poplatok za užívanie verejného priestranstva