Akcia Čisté Kysuce - pridajte sa k nám!

 

00 akcia ciste kysuce 2022Zapojte sa aj vy do akcie "Čisté Kysuce" a pomôžte tak vyčistiť svoje okolie od voľne pohodeného odpadu v prírode.

 

Internetový portál MojeKysuce.sk pripravil výzvu s názvom Akcia Čisté Kysuce, do ktorej sa môže zapojiť naozaj každý. Výzva platí pre celé Kysuce a to počas celého apríla. V nižších polohách to už podmienky dovoľujú tak sme začali už 25.3.2022, výzva trvá do 30.4.2022.

 

Ako sa môžete zapojiť? 

 

 

Stačí ak počas svojich prechádzok nebudete ľahostajní k prírode a svojmu okoliu a vyzbierate odpad, ktorý nájdete. Ak poznáte nejaké miesto, kde je nahromadeného viac odpadu, dajte ho do vriec a zavolajte na svoju obec, aby vám pomohla s odstránením odpadu na zberný dvor.

Nezabudnite sa odfotiť, zazdielať v komente na Facebooku či na Intagrame mojekysuce.sk s pridaním hashtagu #CisteKysuce, či zaslať cez formulár na mojekysuce.sk. Následne budete zaradení do zlosovania, kde sú pripravené zaujímavé ceny.

 

Viac informácii sa dočítate na https://www.mojekysuce.sk/spravodajstvo/akcia-ciste-kysuce-aj-tento-rok-spolocne-vycistime-region

 

Ďakujeme.