Kačacia hostina 2

 

Kačacia hostina 2Reštaurácia Obľúbená Vás pozýva na druhé kolo Kačacej hostiny, ktorá sa uskutoční v priestoroch reštaurácie v piatok 29.11.2019 od 18.00 h. Cena pre 3 - 4 osoby: 39 €. V cene je zahrnuté: celá pečená kačica (2 500 g pred tepelnou úpravou), červená kapusta, 8 ks domáce lokše, 8 ks domáca varená knedľa, uvítací welcome drink, 2 dcl ríbezľového vína. Objednávky sa prijímajú najneskôr do 25.11.2019. Marian Toth 0903 837 798.

Krst 4. CD Bystrickej kasne sa presúva z dôvodu štátneho smútku

 

krst CD 4 nový dátumVážení občania,

 

vzhľadom k tomu, že na dnes 15. novembra 2019 je vyhlásený štátny smútok na vykonanie pietnej spomienky na osoby, ktoré tragicky zahynuli pri dopravnej nehode autobusu, ktorá sa stala pri meste Nitra dňa 13. novembra 2019 sa krst 4. CD Bystrickej kasne presúva na piatok 22. novembra 2019 so začiatkom o 17.00 h v Dome kultúry Stará Bystrica. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. 

Mikulášska párty

 

MP orezaný sken2Reštaurácia „Obľúbená“ Vás srdečne pozýva na 1. ročník Mikulášskej párty, ktorá sa uskutoční dňa 6. decembra 2019 od 20.00 h v priestoroch reštaurácie.

 

Čaká na Vás súťaž o mikulášsky balíček plný prekvapení.

 

Hudba: disco hity, mikulášska kapustnica, punč, varené víno.

 

Vstup zdarma.

Navážka odpadovej výkopovej zeminy

 

vykricnikVážení spoluobčania,


viacerí z Vás majú záujem o vyrovnanie pozemkov do určitej nivelety pomocou odpadovej výkopovej zeminy zo stavby kanalizácie. Využitie zeminy na tento účel je možné, avšak je potrebný súhlas Okresného úradu Žilina, Odboru starostlivosti o životné prostredie.

 

V prípade, že sa navážka realizuje bez tohto povolenia, občania sa dopúšťajú porušovania viacerých zákonov o ochrane poľnohospodárskej pôdy, prírody a nakladania s odpadmi.


Doposiaľ nám známe prípady boli zo strany okresného úradu povolené. V prípade otázok sa môžete obrátiť na povoľujúci orgán, prípadne na obec, stavebný úrad.

 

Ďakujem za pochopenie.