V našej obci bol potvrdený prípad ochorenia COVID-19!

 

koronavirus 2 Vážení spoluobčania,

v našej obci bol potvrdený prvý prípad ochorenia COVID-19.

 

Jedná sa o nášho občana s dvoma kolegami, ktorí sa vrátili z práce zo Švajčiarska. Pri svojom príchode do obce boli ihneď umiestnení do úplnej izolácie do apartmánového domčeka, kde sú stále v povinnej karanténe.

 

Obec Stará Bystrica v súčinnosti s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva uskutočňuje požadované úkony. Obyvateľov obce opätovne žiadame o dodržiavanie všetkých preventívnych opatrení, najmä vyhýbaniu sa vzájomným kontaktom.

 

Zvlášť upozorňujeme obyvateľov obce, aby len v nevyhnutnej miere navštevovali predajne potravín, pretože je to momentálne jediné miesto s väčším pohybom ľudí. Je vhodnejšie urobiť si nákup na viac dní, aby nebolo nutné nakupovať každý deň.

 

Ďakujeme za pochopenie.