Jubileum pána Viktora Brízgalu

Na web gratuláciaV týchto dňoch oslavuje svoje krásne životné jubileum 90 rokov pán Viktor Brízgala, bývalý tajomník MNV v Starej Bystrici. Starosta obce Ján Podmanický spoločne so zástupcom Pavlom Strnádlom navštívili pána Brízgalu, aby mu mohli zablahoželať, ale aj poďakovať za prínos pre našu obec.

 

O pánovi Brízgalovi možno povedať, že svoj život zasvätil službám a funkciám v národných výboroch. Začal ako administratívny pracovník, neskoršie ako pracovník organizačného odboru ONV v Kysuckom Novom Meste, potom účtovník MNV a následne tajomník MNV v Starej Bystrici. Okrem toho bol funkcionárom v rôznych spoločenských organizáciách.

 

 

Na stretnutí nám porozprával viaceré zážitky, ukázal vzácne fotografie. Želáme mu ešte raz všetko najlepšie, veľa radosti v rodine, šťastia a najmä zdravie, aby sme sa mohli ešte dlho stretávať s jeho úsmevom, celoživotnými skúsenosťami a dobrými radami.

Na web - gratulcia Palko 0.jpg Na web - odovzdanie knihy 1.jpg Na web - ukka knihy 2.jpg Na web - vv.jpg Na web - x.jpg Na web - z.jpg