Chcete vedieť čo sa deje vo Vašej obci? Mobilná aplikácia ,,Stará Bystrica" zdarma do Vášho telefónu!

 

ilustrakObec Stará Bystrica neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v našej obci. Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z miestneho rozhlasu alebo úradnej tabule.
Pokiaľ máte k dizpozícii mobilný telefón s operačným systémom Android alebo Apple, odteraz máte možnosť stiahnuť si zdarma z Google Play (Obchod Play) alebo App Store aplikáciu „Stará Bystrica“. Formou bleskových správ budete informovaní notifikáciami o separovanom zbere, o výpadkoch elektriny či vody, organizovaných športových či spoločenských akciách. Pokiaľ ste kdekoľvek mimo obce, alebo chcete mať všetky dôležité aktuálne informácie na jednom mieste stále po ruke, aplikácia Stará Bystrica je tu pre Vás.

Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Pri vyhľadávaní aplikácie v Google Play alebo App Store stačí zadať kľúčové slová „stara bystrica“. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie.
Pokiaľ máte na telefóne zapnuté mobilné dáta neustále, notifikácie sa načítavajú okamžite a automaticky. Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta, notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť.
Veríme, že nová aplikácia sa Vám bude páčiť a výrazne prispeje k zlepšeniu Vašej informovanosti.