Úspešný víkend mladých karatistov

titl

Dátum 24. september 2016 sa zapíše pre Karate šport klub Stará Bystrica do histórie ako jeden z najúspešnejších. V tento deň sa konalo 4. kolo Slovenského pohára - SFK a BU v Prievidzi. Naši mladí karatisti po dlhšej prázdninovej pauze získali 7 medailí, z toho 2 zlaté, 3 strieborné a 2 bronzové.

Zlato získali:
Prievozník Marián v kategórií 10-12ročných kumite nad 150 cm a Kubeň Braňo v kategórii 6-8ročných kumite.

Striebro získali:

Družstvo Stará Bystrica v kategórii 7-9ročných kumite v zložení – Kubeň Braňo, Hulák Dominik a Horvath Tomáš.

Družstvo Stará Bystrica v kategórií 10-12ročných kumite v zložení – Prievozník Marián, Chmúra Andrej, Klánica Marián a individuálne aj Klánica Marián v kategórii 9-10ročných kumite.

Bronz získali: Andrej Chmúra v kategórií 10-12ročných kumite do 150 cm a Vanesa Klieštiková v kategórií 6-8 rokov kumite. Vanesa si výborne viedla aj v kategórií kata kde obsadila 4. priečku a na bronz jej chýbali 2 desatiny bodu.

Vieme, že karate je náročný šport a vyžaduje veľa hodín tréningovej prípravy, či v telocvični ale hlavne individuálne. Chceme aj preto poďakovať členom za vzornú reprezentáciu klubu a našej obce.

Text: Knapec Jaroslav

DSCN0311.JPG DSCN0318.JPG DSCN0330.JPG DSCN0331.JPG DSCN0338.JPG DSCN0342.JPG DSCN0348.JPG titl.JPG