futbal 2 2

25. kolo 12.6.2016

TJ Pokrok - FK Polom Raková 4:1 (2:0)

Góly: 6' Budoš, 33' Jurkovič, 50' Vaňovec, 70' Poništiak

Pred slušnou diváckou atmosférou naši futbalisti opäť zabrali naplno a po výbornom kolektívnom výkone zvíťazili nad Rakovou 4:1. V zápase dostali šancu aj mladí chlapci z dorastu, ktorí určite nesklamali.

V prestávke zápasu boli odovzdané ceny našim starším žiakom, ktorí si už v predstihu zaistili postup do II. ligy. O týždeň čaká naše mužstvá posledné kolo v ročníku 2015/2016 a dúfame, že víkend bude taký radostný, ako ten ostatný.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - E. Potočár, T. Vojtek (C), Š. Poništiak, T. Šadlák - D. Halvonik, S. Hulák, P. Vaňovec, M. Vojtek - R. Jurkovič, T. Budoš (77' Beliančin)

Ostatné výsledky 25. kola

FK Nesluša - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:0, TJ Slovan Rudinská - TJ Kysučan Ochodnica 8:1 (4:0), TJ Slovan Nová Bystrica - ŠK Radoľa 1:1 (0:1), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Kysučan Korňa 4:9 (1:6), FK Čadca (B) - TJ Tatran Turzovka 2:2 (1:2), TJ Tatran Oščadnica - TJ Slovan Podvysoká 3:3 (2:2)

24. kolo 5.6.2016

TJ Pokrok - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 3:3 (3:2)

Góly: 35' Poništiak, 38', 42' Šadlák

V pokojnom tempe pred hŕstkou fanúšikov sa v horúcom počasí hral vyrovnaný zápas s množstvom šancí na oboch stranách. Domáci doplatili na nevyužité šance v 2. polovici zápasu a tak sa po 90 min. body delili na obe strany.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Vojtek (C), P. Šustek, Š. Poništiak, T. Janíček (80' Jurkovič) - S. Hulák, L. Štrba, P. Vaňovec, E. Potočár - T. Budoš (65' B. Fujak), T. Šadlák

Ostatné výsledky 24. kola

FK Polom Raková - FK Tatran Turzovka 3:3 (1:2), ŠK Radoľa - FK Čadca (B) 2:4 (1:4), TJ Kysučan Korňa - FK Nesluša 6:0 (4:0), TJ Slovan Podvysoká - TJ Slovan Rudinská 0:2 (0:1), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - FK Nesluša 2:0 (0:0)TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Tatran Oščadnica 0:2 (0:2), TJ Kysučan Ochodnica - TJ Slovan Nová Bystrica 2:2 (2:0)

23. kolo 29.5.2016

FK Nesluša - TJ Pokrok 1:1 (0:0)

Gól: 46' T. Šadlák

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Baričiak, Š. Poništiak, M. Novotný (C), T. Vojtek - E. Potočár (82' B. Fujak), S. Hulák, P. Vaňovec, T. Janíček - T. Budoš, T. Šadlák (90' M. Vojtek)

Ostatné výsledky 23. kola

FK Nesluša - FK Polom Raková 0:0, ŠK Radoľa - TJ Kysučan Ochodnica 2:3 (0:1), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Kysučan Korňa 1:1 (0:1), FK Čadca (B) - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 2:1 (1:1), TJ Tatran Turzovka - TJ Slovan Podvysoká 6:0 (3:0), TJ Tatran Oščadnica - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 4:1 (3:0),

22. kolo 22.5.2016

TJ Pokrok - TJ Tatran Oščadnica 2.2 (0:1)

Góly: 75' T. Šadlák, 86' Š. Poništiak

Pred domácimi divákmi sme nastúpili so súperom, ktorý sa nachádza v hornej časti tabuľky. Nakoľko naši futbalisti potrebovali po bodovo chudobných kolách opäť bodovať, očakával sa divácky atraktívny zápas. V prvom polčase sme však ťahali za kratší koniec a len vďaka brankárovi sme inkasovali po dierach v obrane len raz. V druhom polčase sa náš výkon zlepšil, vďaka čomu sme vyrovnali nielen priebeh hry, ale aj skóre, avšak po individuálnej chybe pri štandardnej situácii sme museli opäť doťahovať, čo sa nám aj tesne pred záverom stretnutia podarilo. Remíza bola vzhľadom na priebeh stretnutia spravodlivá. V ďalšom kole cestujeme už v sobotu 28.5.2016 do Nesluše.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - S. Hulák, P. Šustek, Š. Poništiak, M. Novotný (C) - B. Fujak (66' T. Vojtek), L. Štrba, P. Vaňovec, E. Potočár - T. Budoš (90' M. Vojtek), T. Šadlák

Ostatné výsledky 22. kola

FK Polom Raková - ŠK Radoľa 9:1 (2:0), TJ Kysučan Ochodnica - FK Tatran Turzovka 4:4 (2:0), TJ Slovan Podvysoká - FK Čadca (B) 1:1 (0:0), TJ Kysučan Korňa - TJ Slovan Rudinská 3:0 (1:0), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - FK Nesluša 2:0 (0:0)TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Slovan Nová Bystrica 2:0 (0:0)

21. kolo 14.5.2016

TJ Slovan Rudinská - TJ Pokrok 3:2 (3:1)

Góly: 16' T. Šadlák, 70' L. Štrba

V ostatných 4 kolách získali naši futbalisti len 1 bod a pohľad na tabuľku pasoval do úlohy favorita v predohrávke 21. kola domácu Rudinskú. Úvod zápasu nám tentoraz opäť nevyšiel a už v 14. minúte sme prehrávali 2:0. Do polčasu sme síce po dlhšej dobe opäť skórovali, avšak do kabín sme odchádzali opäť s 2-gólovým mankom. V 2. polčase naši futbalisti zápas zásluhou Lukáša Štrbu zdramatizovali a zásluhou zlepšeného výkonu siahali na bod, čo sa im však napokon nepodarilo. Bojovný výkon a strelecké prebudenie je prísľubom do záveru súťaže. V ďalšom zápase privítame v nedeľu 22.5.2016 od 17:00 hod. Oščadnicu.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Baričiak (56' R. Jurkovič), Š. Poništiak, M. Novotný, T. Vojtek (C) - M. Vojtek, S. Hulák. L. Štrba, T. Janíček - T. Budoš, T. Šadlák

Ostatné výsledky 21. kola

FK Nesluša - FK Polom Raková 0:0, ŠK Radoľa - TJ Kysučan Ochodnica 2:3 (0:1), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Kysučan Korňa 1:1 (0:1), FK Čadca (B) - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 2:1 (1:1)TJ Tatran Turzovka - TJ Slovan Podvysoká 6:0 (3:0), TJ Tatran Oščadnica - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 4:1 (3:0)

20. kolo 8.5.2016

TJ Pokrok - TJ Slovan Nová Bystrica 0:3 (0:2)

Po prehre 0:5 s čadčianskym béčkom z minulého týždňa, ťahali naši futbalisti za kratší koniec aj v domácom derby zápase so susednou Novou Bystricou. Hostia prejavili väčšiu chuť po víťazstve a po domácich individuálnych chybách zvíťazili zaslúžene pred početnou diváckou kulisou 3:0.

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Šustek, Š. Poništiak, M. Novotný (C), T. Janíček - S. Hulák. L. Štrba, P. Vaňovec, E. Potočár (46' F. Kirn) - T. Budoš (63' T. Šadlák), T. Tomčala

Ostatné výsledky 20. kola

FK Polom Raková - TJ Kysučan Ochodnica 2:0 (1:0), TJ Slovan Podvysoká - ŠK Radoľa 4:3 (3:2), TJ Kysučan Korňa - FK Čadca (B) 1:0 (0:0), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Slovan Rudinská  1:3 (1:2), FK Nesluša - TJ Tatran Oščadnica 0:6 (0:1)TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Tatran Turzovka 3:0 (1:0)

19. kolo 1.5.2016

FK Čadca (B) - TJ Pokrok 5:0 (2:0)

18. kolo 24.4.2016

TJ Pokrok - FK Tatran Turzovka 1:1 (0:0)

Gól: 47' T. Budoš

Zahanbujúcu prehru u posledného tímu tabuľky chceli naši futbalisti odčiniť v domácom prostredí s Turzovkou, ktorá v jarnej časti súťaže ešte neprehrala. Po vyrovnanej prvej polovici vleteli Starobystričania do druhej časti s veľkým nasadením a hneď z prvej šance skóroval po krásnej kombinačnej akcii T. Budoš. Naši chlapci mali po tomto góle niekoľko šancí, ktorými mohli rozhodnúť zápas. Hostia sa k šanciam dostávali sporadicky. Keď už sa zdalo, že domáci hráči si zaslúžene pripíšu do tabuľky 3 body, "vystrelil" si z nich asistent hlavného rozhodcu, ktorý daroval súperovi gól po postavení hráča Turzovky mimo hry. O ďalšie body si zmerajú sily futbalisti TJ Pokrok s čadčianskym béčkom.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák (55' R. Jurkovič) - T. Vojtek (C - 46' E. Potočár), M. Novotný, Š. Poništiak, T. Tomčala - T. Janíček. P. Vaňovec, L. Štrba, S. Hulák - T. Budoš, T. Šadlák (84' M. Kulas)

Ostatné výsledky 18. kola

FK Polom Raková - TJ Slovan Podvysoká 2:0 (1:0), TJ Tatran Oščadnica - TJ Slovan Rudinská 0:0, TJ Kysučan Korňa - ŠK Radoľa 9:0 (1:0), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - FK Čadca (B) 4:3 (1:1), FK Nesluša - TJ Slovan Nová Bystrica 0:1 (0:0)TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Kysučan Ochodnica 6:2 (3:0)

17. kolo 17.4.2016

ŠK Radoľa - TJ Pokrok Stará Bystrica 3:2 (1:1)

Góly: 11' P. Vaňovec, 58' T. Janíček

U posledného tímu tabuľky naši futbalisti nepredviedli výkon, ktorý by im zaistil aspoň remízový bod. Domáci strelili o gól navyše, čo im vynieslo dôležité 3 body v boji o záchranu. Naši chlapci už v najbližšom zápase 24. apríla 2016 od 16:00 hod. pred domácimi fanúšikmi s Turzovkou môžu dokázať, že zakopnutie a slabý výkon nie je odzrkadlením hry, ktorú chcú v ďalších zápasoch predvádzať.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Šadlák, M. Novotný (C), P. Šustek, T. Tomčala - E. Potočár, P. Vaňovec, S. Hulák (58' M. Kulas), T. Prišč - T. Janíček, P. Kubala (40' T. Baričiak)

Ostatné výsledky 17. kola

TJ Slovan Rudinská - FK Polom Raková 2:1 (1:1), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Tatran Oščadnica 3:1 (1:1), TJ Kysučan Ochodnica - TJ Kysučan Korňa 1:3 (1:1), FK Čadca (B) - FK Nesluša 3:0 (1:0), TJ Tatran Turzovka - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 3:0 (1:0), TJ Slovan Podvysoká - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:3 (0:2)

16. kolo 10.4.2016

TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Kysučan Ochodnica 2:0 (2:0)

Góly: 17' T. Tomčala, 33' M. Novotný

V treťom jarnom kole zabrali naši futbalisti už aj naplno. Po bezgólových remízach sa ukázal ich väčší hlad po víťazstve ako u súpera z Ochodnice, aj keď je pravda, že veľkú zásluhu na našom víťazstve mal brankár Ján Podolák a slabá efektivita súpera, ktorý mal niekoľko šancí, ktoré priam volali po góle. Napriek tomu nás víťazstvo na nulu teší a veríme, že naše mužstvo bude stúpať nielen v tabuľke smerom hore, ale budú stúpať aj výkony našich chlapcov. Najbližšie to môžu dokázať už v Radoli.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Šadlák, Š. Poništiak (55' T. Baričiak), M. Novotný, T. Vojtek (C - 68' M. Kulas) - T. Tomčala, P. Vaňovec, L. Štrba, S. Hulák, T. Janíček, P. Kubala (46' E. Potočár)

Ostatné výsledky 16. kola

TJ Slovan Rudinská - TJ Slovan Nová Bystrica 1:0 (1:0), FK Nesluša - TJ Tatran Turzovka 0:1 (0:0, TJ Tatran Oščadnica - FK Čadca (B) 3:4 (0:2), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - ŠK Radoľa 3:1 (2:1), FK Polom Raková - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:0, TJ Kysučan Korňa - TJ Slovan Podvysoká 8:2 (3:0)

15. kolo 3.4.2016

TJ Slovan Podvysoká - TJ Pokrok Stará Bystrica 0:0

Prvý zápas vonku v jarnej časti cestovali naši futbalisti na Podvysokú, kde sa im v ostatných zápasoch bodovo darilo. Domáci tím bol pred aktuálnym kolom na 3. mieste a tak naši chlapci očakávali boj až do poslednej minúty. V prvom polčase sa hral obojstranne opatrný futbal s minimom šancí. Domáci hrozili len po štandardných situáciách, ku ktorým sa dostávali po chybných výrokoch rozhodcu. Ten sa mýlil aj v druhom polčase, keď odpískal výhodu pokutového kopu po údajnej ruke nášho hráča v "šestnástke". Avšak Ján Podolák potvrdil, že predsa nejaká futbalová spravodlivosť existuje a zázračne vyrazil strelu domáceho hráča. Keď sa už zdalo, že by sme boli spokojní aj s bodom, Peter Kubala zahodil 100% šancu a následne nebol uznaný ani regulérny gól Tomáša Janíčka. Bod zvonku sa vždy počíta, avšak v nedeľu mohli prísť do Starej Bystrice aj všetky 3.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Šadlák, Š. Poništiak, P. Šustek, T. Vojtek (C) - T. Tomčala, P. Vaňovec, S. Hulák, L. Štrba (46' T. Janíček) - T. Budoš (56' E. Potočár), P. Kubala (84' M. Kulas)

Ostatné výsledky 15. kola

FK Čadca (B) - TJ Slovan Rudinská 1:2 (0:1), TJ Tatran Turzovka - TJ Tatran Oščadnica 4:2 (2:2), TJ Kysučan Ochodnica - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 1:1 (0:0), TJ Slovan Nová Bystrica - FK Polom Raková 0:0, ŠK Radoľa - FK Nesluša 2:´2 (0:1), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Kysučan Korňa 4:2 (1:2)

14. kolo 27.3.2016

TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:0

V prvom jarnom kole VI. ligy ObFZ Kysúc remizovali domáci hráči s druhým tímom tabuľky 0:0.

V úvodných minútach bolo poznať chýbajúcu hernú prax v ostatných mesiacoch, v druhom polčase si naši chlapci zaslúžili streliť gól, ale v koncovkách nedotiahli svoje šance podľa vlastných predstáv, ani predstáv fanúšikov. V ďalšom kole cestujeme v nedeľu do Podvysokej, ktorá je s 28 bodmi na 3. mieste. Veríme, že chlapci opäť získajú aspoň bod.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, M. Novotný, Š. Poništiak, T. Vojtek (C - 81' T. Baričiak) - T. Tomčala, P. Vaňovec, S. Hulák, E. Potočár - T. Budoš (72' T. Janíček), P. Kubala (90' M. Kulas)

Ostatné výsledky 14. kola

TJ Slovan RudinskáTJ Tatran Turzovka 3:3 (0:2), FK Nesluša - TJ Kysučan Ochodnica 1:1 (1:1), TJ Slovan Nová Bystrica - FK Čadca (B) 1:0 (0:0), FK Polom Raková - TJ Kysučan Korňa 1:2 (1:1), TJ Tatran Oščadnica - ŠK Radoľa 6:0 (5:0), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Slovan Podvysoká 2:1 (0:0)

13. kolo 25.10.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Kysučan Korňa 1:1 (0:0)

V poslednom kole jesennej časti chceli domáci hráči odčiniť zlyhania v ostatných 2 kolách, kedy si zo súperových ihrísk nepriniesli ani jeden bod. V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, kedy mužstvá bojovali predovšetkým o stred poľa. Do druhého polčasu domáci hráči vykročili s väčšou túžbou po víťazstve, čoho výsledkom bol gól Tomáša Budoša z 61 min., kedy pozorný Tomáš dorazil vyrazenú strelu hosťujúcim brankárom. Domáci nepúšťali hráčov Korne do vyloženejších pozícií. V 85 min. sa domáci hráči právom dožadovali pokutového kopu po nedovolenom zákroku na S. Huláka. Škoda, že sme nedostali príležitosť zvýšiť skóre a dohrať zápas v pokojnom tempe. Keď už sa zdalo, že všetko smeruje k domácej výhre, po chybe v domácej obrane strelili hostia v 90 min. gól. Zimu tým pádom prečkáme v tabuľke na 10. pozícii so ziskom 13 bodov.

Gól: 61' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Šadlák, M. Novotný, Š. Poništiak, T. Vojtek (C) - T. Janíček, T. Baričiak, S. Hulák, E. Potočár - T. Budoš (89' R. Jurkovič), S. Kolembus (82' P. Kubala)

Ostatné výsledky 13. kola

TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Tatran Turzovka 3:1 (0:0)TJ Tatran Oščadnica - TJ Kysučan Ochodnica 3:1 (3:0), FK Čadca (B) - FK Polom Raková 4:0 (1:0), TJ Slovan Rudinská - ŠK Radoľa 4:2 (3:0), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:1 (0:0), FK Nesluša - TJ Slovan Podvysoká 1:1 (0:0)

12. kolo 18.10.2015

FK Polom Raková - TJ Pokrok Stará Bystrica 2:0 (0:0)

V predposlednom kole jesennej časti sme cestovali do Rakovej, ktorá v predchádzajúcom ročníku vypadla z 5. ligy a aj tento rok sa jej doposiaľ nedarilo, keďže mali pred súbojom na svojom konte len 3 výhry. V prvom polčase sme boli lepším tímom. Škoda, že sme to do odchodu do kabín nepretavili na góly v súperovej sieti. V druhom polčase domáci začali aktívnejšie, čo využili v rozmedzí 62. a 66. min. na strelenie 2 gólov, ktoré rozhodli o zápase. Zlepšená hra a strelecké šance v závere zápasu, nakoniec i s 9 hráčmi v poli dôsledkom rozpačitých výrokoch rozhodcov, už na otočenie zápasu nestačili a tak nám ostáva veriť, že v poslednom kole pred zimnou prestávkou ešte získame v domácom zápase s Korňou dôležité body.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - F. Kirn (65' ČK), M. Novotný, T. Baričiak, T. Vojtek (C) - T. Šadlák (82' M. Kulas), S. Hulák, E. Potočár, F. Poništ- T. Budoš, P. Kubala (62' S. Kolembus)

Ostatné výsledky 12. kola

TJ Kysučan Ochodnica - TJ Slovan Rudinská 0:3 (0:1), TJ Tatran Turzovka - FK Čadca (B) 2:2 (0:0), ŠK Radoľa - TJ Slovan Nová Bystrica 2:2 (0:1), TJ Slovan Podvysoká - TJ Tatran Oščadnica 6:2 (3:1), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Nesluša 7:0 (2:0), TJ Kysučan Korňa - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 5:1 (2:0)

11. kolo 11.10.2015

Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Pokrok Stará Bystrica 3:1 (1:0)

Naši chlapci chceli v 11. kole potvrdiť domácu výhru nad Neslušou, avšak v obojstranne slabom zápase sa im to nepodarilo.

V prvom polčase predviedli na ťažkom teréne obidva tímy nezáživný futbal. Za zmienku stojí snáď len gól, ktorý sme inkasovali v 13. minúte. Do 2. polčasu sme vybehli s cieľom streliť čím skôr gól, avšak domáci nás schladili krátko po výmene strán, kedy v 51 min. išli do dvojgólového vedenia. Po tomto góle prevzali hru, čo korunovali aj tretím gólom. Naši chlapci na viac ako jeden gól v tomto zápase nemali a ten z 84 min. po krásnej kombinácii na konci s F. Kirnom prišiel príliš neskoro. V ďalšom kole cestujeme opäť na ihrisko súpera, tentoraz do Rakovej.

Gól: 84' F. Kirn

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Kirn, T. Seko, T. Baričiak, T. Vojtek (C) - T. Šadlák, S. Hulák, F. Kirn, E. Potočár - T. Budoš, T. Mičian (72' S. Kolembus)

Ostatné výsledky 11. kola

TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Kysučan Ochodnica 2:0 (1:0), FK Čadca (B) - ŠK Radoľa 3:2 (1:1), TJ Tatran Turzovka - FK Polom Raková 1:0 (0:0)TJ Slovan Rudinská - TJ Slovan Podvysoká 3:0 (0:0), TJ Tatran Oščadnica -  TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 1:8 (0:3), FK Nesluša - TJ Kysučan Korňa 2:3 (2:1)

10. kolo 4.10.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - FK Nesluša 1:0 (1:0)

V tradičnom "hodovom" zápase sme opäť doma nepustili hosťom body. Po nevycestovaní v 9. kole do Oščadnice majú pre nás cenu zlata. V domácom drese sa hneď od začiatku predstavili aj nové posily Tomáš Šadlák a Tomáš Mičian. V príjemnom futbalovom počasí sa hral z oboch strán bojovný zápas, v ktorom sme v prvom polčase predviedli aktívnejšiu hru, čoho výsledkom bol aj gól Tomáša Budoša z 29. min. Veľkú zásluhu na tomto góle mal stredopoliar E. Potočár, ktorý atakoval už takmer stratenú loptu. V druhom polčase domáci vyčkávali čo predvedie súper a až na malé výnimky kontrolovali priebeh hry, čím doviedli zápas pod taktovkou skalopevnej obrany na čele s kapitánom M. Novotným do víťazného konca.

Gól: 29' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Kirn, M. Novotný (C), Š. Poništiak (40' F. Kirn), T. Baričiak - T. Šadlák, E. Potočár, S. Hulák, P. Kubala - T. Budoš, T. Mičian (80' S. Kolembus)

Ostatné výsledky 10. kola

TJ Kysučan Ochodnica - FK Čadca (B) 1:2 (1:0)ŠK Radoľa - TJ Tatran Turzovka 2:6 (0:3)TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Slovan Rudinská 0:5 (0:3)TJ Slovan Podvysoká - TJ Slovan Nová Bystrica 4:1 (2:1), TJ Tatran Oščadnica - TJ Kysučan Korňa 4:0 (1:0), FK Polom Raková - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 1:0 (1:0)

9. kolo 27.9.2015

TJ Tatran Oščadnica - TJ Pokrok Stará Bystrica 3:0 kontumačne (hostia nepricestovali)

Ostatné výsledky 9. kola

TJ Tatran Turzovka - TJ Kysučan Ochodnica 0:1 (0:1), ŠK Radoľa - FK Polom Raková 5:0 (3:0), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 1:0 (1:0), FK Čadca (B) - TJ Slovan Podvysoká 3:2 (3:2), TJ Slovan Rudinská - TJ Kysučan Korňa 5:0 (4:0), FK Nesluša - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 0:2 (0:0)

8. kolo 20.9.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Slovan Rudinská 2:1 (0:1)

V 8. kole futbalisti TJ Pokrok opäť zabrali naplno. Po 3 prehrách potešili domácich fanúšikov výhrou nad kvalitným súperom z Rudinskej. Úvod sme mali síce pomalší, hostia išli do vedenia v 20. minúte po krásnej kombinačnej akcii, avšak po inkasovanom góle sme hru vyrovnali a v priebehu 5 minút medzi 60. a 65. min. sme zápas zaslúžene otočili na našu stranu. Nebol to síce okulahodiaci futbal, hralo sa tvrdo, miestami až na hranici fair-play, ale ukázali sme väčšiu chuť po výhre a ziskali sme do tabuľky dôležité 3 body. Pevne veríme, že ich potvrdíme už v najbližšom zápase v Oščadnici.

Góly: 60' M. Fedor, 65' vl. M. Malíček

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Šustek, Š. Poništiak (80' M. Tomčala), M. Novotný (C), T. Baričiak - P. Kirn (78' S. Kolembus), E. Potočár, T. Tomčala, M. Fedor - P. Kubala (76' T. Vojtek), T. Budoš

Ostatné výsledky 8. kola

FK Polom Raková - FK Nesluša 3:0 (2:0), TJ Slovan Podvysoká - TJ Tatran Turzovka 5:1 (2:0), TJ Kysučan Ochodnica - ŠK Radoľa 2:1 (1:1), TJ Kysučan Korňa - TJ Slovan Nová Bystrica 0:1 (0:1), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Čadca (B) 5:2 (4:0), MŠK Kysucké Nové Mesto B - TJ Tatran Oščadnica 0:1 (0:0)

7. kolo 13.9.2015

TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Pokrok Stará Bystrica 2:1 (1:0)

V tradičnom bystrickom derby opäť ťahali za víťazný koniec hráči Novej Bystrice. Po inkasovanom góle do šatne zo 44 min. síce naši chlapci vyrovnali v 54 min. zo štandardnej situácie po spolupráci M. Novotného s P. Kubalom, avšak krátko na to opäť inkasovali. Domáci si vedenie do konca zápasu ustrážili.

Gól 54' P. Kubala

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Šustek, Š. Poništiak (C), M. Novotný, T. Vojtek - M. Dubovický (37' A. Šumský), T. Baričiak (77' P. Kirn), S. Hulák, T. Prišč (86' S. Kolembus) - P. Kubala, T. Budoš

Ostatné výsledky 7. kola

TJ Tatran Oščadnica - FK Nesluša 3:1 (1:0), ŠK Radoľa - TJ Slovan Podvysoká 2:3 (0:0), TJ Kysučan Ochodnica - FK Polom Raková 3:0 (0:0), FK Čadca (B) - TJ Kysučan Korňa 1:1 (1:0), FK Tatran Turzovka - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:3 (0:2), TJ Slovan Rudinská - MŠK Kysucké Nové Mesto B 2:1 (0:1)

6. kolo 6.9.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - FK Čadca (B) 1:2 (0:0)

Futbalisti domáceho TJ Pokrok prehrali už druhý domáci zápas. Po nevýraznom výkone a individuálnych chybách, záverečný finiš už na zisk bodov nestačil.

Gól: 69' T. Tomčala

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, Š. Poništiak (C), M. Novotný, T. Baričiak - F. Kirn (75' T. Vojtek), E. Potočár, T. Tomčala, T. Prišč (56' M. Fedor) - P. Kubala (25' R. Jurkovič), T. Budoš

Ostatné výsledky 6. kola

TJ Slovan Podvysoká - TJ Kysučan Ochodnica 3:0 (1:0), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - ŠK Radoľa 6:1 (2:1), FK Polom Raková - TJ Tatran Oščadnica 3:2 (2:1), MŠK Kysucké Nové Mesto B - TJ Slovan Nová Bystrica 2:2 (2:0), FK Nesluša - TJ Slovan Rudinská 1:4 (0:3), TJ Kysučan Korňa - FK Tatran Turzovka 2:0 (1:0)

5. kolo30.8.2015

FK Tatran Turzovka - TJ Pokrok Stará Bystrica 1:0 (0:0)

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák (C) - P. Šustek, F. Kirn, M. Novotný, T. Vojtek - S. Hulák, E. Potočár, T. Baričiak, T. Prišč (72' M. Dubovický)  - T. Budoš (78' S. Kolembus), P. Kubala

Ostatné výsledky 5. kola

TJ Slovan Podvysoká - FK Polom Raková 3:0 (1:0), TJ Kysučan Ochodnica - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 4:0 (1:0), ŠK Radoľa - TJ Kysučan Korňa 0:0 (0:0), Fk Čadca (B) - MŠK Kysucké Nové Mesto B hostia nepricestovali, TJ Slovan Rudinská - TJ Tatran Oščadnica 1:1 (0:0), TJ Slovan Nová Bystrica - FK Nesluša 4:1 (3:1)

4. kolo 23.8.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - ŠK Radoľa 2:1 (0:1)

Góly: 70' P. Kubala, 80' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, T. BaričiakM. Novotný (C), T. Vojtek - S. Hulák (70' P. Strnádel), E. Potočár, T. Tomčala, M. Dubovický (46' P. Kubala) - T. Budoš (87' R. Jurkovič), T. Prišč

Ostatné výsledky 4. kola

MŠK Kysucké Nové Mesto B - FK Tatran Turzovka 4:6 (2:3), TJ Kysučan Korňa - TJ Kysučan Ochodnica 1:2 (1:0), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Slovan Podvysoká 3:1 (3:0), FK Polom Raková - TJ Slovan Rudinská 1:2 (1:1), TJ Tatran Oščadnica - TJ Slovan Nová Bystrica 0:0 (0:0), FK Nesluša - FK Čadca (B) 4:0 (1:0)

Futbalisti TJ Pokrok Stará Bystrica zabrali prvýkrát v novom ročníku 2015/2016 naplno. Po prehrách vo Vysokej nad Kysucou (0:8) a domácej s Podvysokou (0:2) sme sa konečne dočkali v 3. kole aj gólového úspechu a to hneď dvoch.

U nováčika v Ochodnici sa prebrali naši útočníci, ktorí v 1. polčase zabezpečili dvojgólové vedenie v priebehu 8 minút. Domáci do prestávky vedenie našich chlapcov znížili, avšak z ich strany to bolo všetko, čo v tomto zápase predviedli. Po 90 minútach sme si po zlepšenom výkone zaslúžene okrem dobrej nálady zobrali na cestu aj 3 body, ktoré sa z ihriska súperov vždy počítajú. V najbližšom 4. kole sa predstavíme opäť doma, kedy budeme hostiť od 16 hod. klub ŠK Radoľa. Všetci ste srdečne pozvaní a veríme, že vytvoríte atmosféru, ktorá povezie futbalistov TJ Pokrok na víťaznej vlne.

3. kolo 16.8.2015

TJ Kysučan Ochodnica - TJ Pokrok Stará Bystrica  1:2 (1:2)

Góly: 26' M. Dubovický, 34' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, Š. Poništiak (C), M. Novotný, T. Vojtek (75' A. Šumský) - E. Potočár, M. Dubovický (42' P. Strnádel), T. Baričiak, T. Tomčala - T. Budoš (86' R. Jurkovič), T. Prišč

Ostatné výsledky 3. kola

TJ Slovan Podvysoká - TJ Kysučan Korňa 4:2 (1:2), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Polom Raková 9:1 (2:0), ŠK Radoľa - MŠK Kysucké Nové Mesto B 2:2 (1:1), FK Tatran Turzovka - FK Nesluša 4:0 (2:0), FK Čadca B - TJ Tatran Oščadnica 6:0 (3:0), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Slovan Rudinská 2:3 (2:1)