Orloj cup 2015 je už za nami

otvorenie turnaja

V sobotu 3.októbra 2015 sa v areáli CVČ uskutočnil prvý ročník futbalového turnaja v malom futbale, ktorý nesie názov Orloj cup. Hlavní organizátori turnaja Obec Stará Bystrica a Futsalový klub Stará Bystrica pripravili na tento región nevídané futbalové podujatie, ktoré prilákalo veľké množstvo fanúšikov futbalu. 

Súperilo sa od rána až do neskorého večera. Turnaja sa zúčastnilo 10 tímov zo Starej Bystrice, Novej Bystrice, Krásna nad Kysucou, Kysuckého Nového Mesta, Radôstky, Čadce a Liptovského Hrádku. Hrací kľúč rozdelil tímy do 2 skupín po 5 mužstiev, kde sa stretol každý s každým. Do štvrťfinále postúpili prvé 4 tímy, končilo sa tradične finálovým zápasom už za žiary reflektorov. Celkovým víťazom turnaja sa stali hráči Debaklu z Krásna nad Kysucou, ktorí v čisto mestskom derby porazili vo finále hráčov Galacticos 7:6 až po penaltách. Pomyselnú bronzovú medailu si odniesli mladé Bystrické talenty, ktoré v rovnako napínavom súboji o 3. miesto porazili domáci Slovenský orloj Stará Bystrica 1:0. Na ďalších miestach sa umiestnili tímy Podkova, Prestimex, FC 2 Litre, Kovometa, Škorvaga a Chlpaté nohy. Najlepším strelcom turnaja sa stal Pavol Kirn (Slovenský orloj Stará Bystrica) s 12 gólmi, najlepším hráčom Roman Sýkora (Galacticos) a najlepším brankárom Miroslav Galgánek z víťazného tímu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zaslúžili o hladký priebeh turnaja a už teraz sa tešíme na ďalší ročník! 

 

 

0otvorenie_turnaja2.jpg 0otvorenie_turnaja3.jpg 0otvorenie_turnaja4.jpg 1_Debakel_vitazi.jpg 2_Galacticos.jpg 3_Bystricke_talenty.jpg 4_Slovensky_orlojSB.jpg 5_Podkova.jpg 6_Prestimex.jpg 7_FC2Litre.jpg 8_Kovometa.jpg 91_chlpate_nohy.jpg 9_Skorvaga.jpg najlepsi_hrac.jpg najlepsi_strelec.JPG pohar.jpg pohar2.jpg spolocna.jpg spolocna_1.jpg zaver.jpg zaver2.jpg zaver3.jpg zaver4.jpg zaver5.jpg

 Najlepší strelec :

Pavol Kirn – 12 gólov (SLOVENSKÝ ORLOJ STARÁ BYSTRICA)

Najlepší hráč:

Roman Sýkora (GALACTICOS)

Najlepší brankár:

Miroslav Galgánek (DEBAKEL)