TJ Pokrok Stará Bystrica 13. kolo

13. kolo 25.10.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Kysučan Korňa 1:1 (0:0)

V poslednom kole jesennej časti chceli domáci hráči odčiniť zlyhania v ostatných 2 kolách, kedy si zo súperových ihrísk nepriniesli ani jeden bod. V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, kedy mužstvá bojovali predovšetkým o stred poľa.

Do druhého polčasu domáci hráči vykročili s väčšou túžbou po víťazstve, čoho výsledkom bol gól Tomáša Budoša z 61 min., kedy pozorný Tomáš dorazil vyrazenú strelu hosťujúcim brankárom. Domáci nepúšťali hráčov Korne do vyloženejších pozícií. V 85 min. sa domáci hráči právom dožadovali pokutového kopu po nedovolenom zákroku na S. Huláka. Škoda, že sme nedostali príležitosť zvýšiť skóre a dohrať zápas v pokojnom tempe. Keď už sa zdalo, že všetko smeruje k domácej výhre, po chybe v domácej obrane strelili hostia v 90 min. gól. Zimu tým pádom prečkáme v tabuľke na 10. pozícii so ziskom 13 bodov.

Gól: 61' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - T. Šadlák, M. Novotný, Š. Poništiak, T. Vojtek (C) - T. Janíček, T. Baričiak, S. Hulák, E. Potočár - T. Budoš (89' R. Jurkovič), S. Kolembus (82' P. Kubala)

Ostatné výsledky 13. kola

TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Tatran Turzovka 3:1 (0:0)TJ Tatran Oščadnica - TJ Kysučan Ochodnica 3:1 (3:0), FK Čadca (B) - FK Polom Raková 4:0 (1:0), TJ Slovan Rudinská - ŠK Radoľa 4:2 (3:0), MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:1 (0:0), FK Nesluša - TJ Slovan Podvysoká 1:1 (0:0)

12. kolo 18.10.2015

FK Polom Raková - TJ Pokrok Stará Bystrica 2:0 (0:0)

V predposlednom kole jesennej časti sme cestovali do Rakovej, ktorá v predchádzajúcom ročníku vypadla z 5. ligy a aj tento rok sa jej doposiaľ nedarilo, keďže mali pred súbojom na svojom konte len 3 výhry. V prvom polčase sme boli lepším tímom. Škoda, že sme to do odchodu do kabín nepretavili na góly v súperovej sieti. V druhom polčase domáci začali aktívnejšie, čo využili v rozmedzí 62. a 66. min. na strelenie 2 gólov, ktoré rozhodli o zápase. Zlepšená hra a strelecké šance v závere zápasu, nakoniec i s 9 hráčmi v poli dôsledkom rozpačitých výrokoch rozhodcov, už na otočenie zápasu nestačili a tak nám ostáva veriť, že v poslednom kole pred zimnou prestávkou ešte získame v domácom zápase s Korňou dôležité body.

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - F. Kirn (65' ČK), M. Novotný, T. Baričiak, T. Vojtek (C) - T. Šadlák (82' M. Kulas), S. Hulák, E. Potočár, F. Poništ- T. Budoš, P. Kubala (62' S. Kolembus)

Ostatné výsledky 12. kola

TJ Kysučan Ochodnica - TJ Slovan Rudinská 0:3 (0:1), TJ Tatran Turzovka - FK Čadca (B) 2:2 (0:0), ŠK Radoľa - TJ Slovan Nová Bystrica 2:2 (0:1), TJ Slovan Podvysoká - TJ Tatran Oščadnica 6:2 (3:1), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Nesluša 7:0 (2:0), TJ Kysučan Korňa - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 5:1 (2:0)

11. kolo 11.10.2015

Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Pokrok Stará Bystrica 3:1 (1:0)

Naši chlapci chceli v 11. kole potvrdiť domácu výhru nad Neslušou, avšak v obojstranne slabom zápase sa im to nepodarilo.

V prvom polčase predviedli na ťažkom teréne obidva tímy nezáživný futbal. Za zmienku stojí snáď len gól, ktorý sme inkasovali v 13. minúte. Do 2. polčasu sme vybehli s cieľom streliť čím skôr gól, avšak domáci nás schladili krátko po výmene strán, kedy v 51 min. išli do dvojgólového vedenia. Po tomto góle prevzali hru, čo korunovali aj tretím gólom. Naši chlapci na viac ako jeden gól v tomto zápase nemali a ten z 84 min. po krásnej kombinácii na konci s F. Kirnom prišiel príliš neskoro. V ďalšom kole cestujeme opäť na ihrisko súpera, tentoraz do Rakovej.

Gól: 84' F. Kirn

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Kirn, T. Seko, T. Baričiak, T. Vojtek (C) - T. Šadlák, S. Hulák, F. Kirn, E. Potočár - T. Budoš, T. Mičian (72' S. Kolembus)

Ostatné výsledky 11. kola

TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Kysučan Ochodnica 2:0 (1:0), FK Čadca (B) - ŠK Radoľa 3:2 (1:1), TJ Tatran Turzovka - FK Polom Raková 1:0 (0:0)TJ Slovan Rudinská - TJ Slovan Podvysoká 3:0 (0:0), TJ Tatran Oščadnica -  TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 1:8 (0:3), FK Nesluša - TJ Kysučan Korňa 2:3 (2:1)

10. kolo 4.10.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - FK Nesluša 1:0 (1:0)

V tradičnom "hodovom" zápase sme opäť doma nepustili hosťom body. Po nevycestovaní v 9. kole do Oščadnice majú pre nás cenu zlata. V domácom drese sa hneď od začiatku predstavili aj nové posily Tomáš Šadlák a Tomáš Mičian. V príjemnom futbalovom počasí sa hral z oboch strán bojovný zápas, v ktorom sme v prvom polčase predviedli aktívnejšiu hru, čoho výsledkom bol aj gól Tomáša Budoša z 29. min. Veľkú zásluhu na tomto góle mal stredopoliar E. Potočár, ktorý atakoval už takmer stratenú loptu. V druhom polčase domáci vyčkávali čo predvedie súper a až na malé výnimky kontrolovali priebeh hry, čím doviedli zápas pod taktovkou skalopevnej obrany na čele s kapitánom M. Novotným do víťazného konca.

Gól: 29' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Kirn, M. Novotný (C), Š. Poništiak (40' F. Kirn), T. Baričiak - T. Šadlák, E. Potočár, S. Hulák, P. Kubala - T. Budoš, T. Mičian (80' S. Kolembus)

Ostatné výsledky 10. kola

TJ Kysučan Ochodnica - FK Čadca (B) 1:2 (1:0)ŠK Radoľa - TJ Tatran Turzovka 2:6 (0:3)TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Slovan Rudinská 0:5 (0:3)TJ Slovan Podvysoká - TJ Slovan Nová Bystrica 4:1 (2:1), TJ Tatran Oščadnica - TJ Kysučan Korňa 4:0 (1:0), FK Polom Raková - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 1:0 (1:0)

9. kolo 27.9.2015

TJ Tatran Oščadnica - TJ Pokrok Stará Bystrica 3:0 kontumačne (hostia nepricestovali)

Ostatné výsledky 9. kola

TJ Tatran Turzovka - TJ Kysučan Ochodnica 0:1 (0:1), ŠK Radoľa - FK Polom Raková 5:0 (3:0), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 1:0 (1:0), FK Čadca (B) - TJ Slovan Podvysoká 3:2 (3:2), TJ Slovan Rudinská - TJ Kysučan Korňa 5:0 (4:0), FK Nesluša - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) 0:2 (0:0)

8. kolo 20.9.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Slovan Rudinská 2:1 (0:1)

V 8. kole futbalisti TJ Pokrok opäť zabrali naplno. Po 3 prehrách potešili domácich fanúšikov výhrou nad kvalitným súperom z Rudinskej. Úvod sme mali síce pomalší, hostia išli do vedenia v 20. minúte po krásnej kombinačnej akcii, avšak po inkasovanom góle sme hru vyrovnali a v priebehu 5 minút medzi 60. a 65. min. sme zápas zaslúžene otočili na našu stranu. Nebol to síce okulahodiaci futbal, hralo sa tvrdo, miestami až na hranici fair-play, ale ukázali sme väčšiu chuť po výhre a ziskali sme do tabuľky dôležité 3 body. Pevne veríme, že ich potvrdíme už v najbližšom zápase v Oščadnici.

Góly: 60' M. Fedor, 65' vl. M. Malíček

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Šustek, Š. Poništiak (80' M. Tomčala), M. Novotný (C), T. Baričiak - P. Kirn (78' S. Kolembus), E. Potočár, T. Tomčala, M. Fedor - P. Kubala (76' T. Vojtek), T. Budoš

Ostatné výsledky 8. kola

FK Polom Raková - FK Nesluša 3:0 (2:0), TJ Slovan Podvysoká - TJ Tatran Turzovka 5:1 (2:0), TJ Kysučan Ochodnica - ŠK Radoľa 2:1 (1:1), TJ Kysučan Korňa - TJ Slovan Nová Bystrica 0:1 (0:1), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Čadca (B) 5:2 (4:0), MŠK Kysucké Nové Mesto B - TJ Tatran Oščadnica 0:1 (0:0)

7. kolo 13.9.2015

TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Pokrok Stará Bystrica 2:1 (1:0)

V tradičnom bystrickom derby opäť ťahali za víťazný koniec hráči Novej Bystrice. Po inkasovanom góle do šatne zo 44 min. síce naši chlapci vyrovnali v 54 min. zo štandardnej situácie po spolupráci M. Novotného s P. Kubalom, avšak krátko na to opäť inkasovali. Domáci si vedenie do konca zápasu ustrážili.

Gól 54' P. Kubala

Zostava TJ Pokrok: R. Jurkovič - P. Šustek, Š. Poništiak (C), M. Novotný, T. Vojtek - M. Dubovický (37' A. Šumský), T. Baričiak (77' P. Kirn), S. Hulák, T. Prišč (86' S. Kolembus) - P. Kubala, T. Budoš

Ostatné výsledky 7. kola

TJ Tatran Oščadnica - FK Nesluša 3:1 (1:0), ŠK Radoľa - TJ Slovan Podvysoká 2:3 (0:0), TJ Kysučan Ochodnica - FK Polom Raková 3:0 (0:0), FK Čadca (B) - TJ Kysučan Korňa 1:1 (1:0), FK Tatran Turzovka - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 0:3 (0:2), TJ Slovan Rudinská - MŠK Kysucké Nové Mesto B 2:1 (0:1)

6. kolo 6.9.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - FK Čadca (B) 1:2 (0:0)

Futbalisti domáceho TJ Pokrok prehrali už druhý domáci zápas. Po nevýraznom výkone a individuálnych chybách, záverečný finiš už na zisk bodov nestačil.

Gól: 69' T. Tomčala

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, Š. Poništiak (C), M. Novotný, T. Baričiak - F. Kirn (75' T. Vojtek), E. Potočár, T. Tomčala, T. Prišč (56' M. Fedor) - P. Kubala (25' R. Jurkovič), T. Budoš

Ostatné výsledky 6. kola

TJ Slovan Podvysoká - TJ Kysučan Ochodnica 3:0 (1:0), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - ŠK Radoľa 6:1 (2:1), FK Polom Raková - TJ Tatran Oščadnica 3:2 (2:1), MŠK Kysucké Nové Mesto B - TJ Slovan Nová Bystrica 2:2 (2:0), FK Nesluša - TJ Slovan Rudinská 1:4 (0:3), TJ Kysučan Korňa - FK Tatran Turzovka 2:0 (1:0)

5. kolo 30.8.2015

FK Tatran Turzovka - TJ Pokrok Stará Bystrica 1:0 (0:0)

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák (C) - P. Šustek, F. Kirn, M. Novotný, T. Vojtek - S. Hulák, E. Potočár, T. Baričiak, T. Prišč (72' M. Dubovický)  - T. Budoš (78' S. Kolembus), P. Kubala

Ostatné výsledky 5. kola

TJ Slovan Podvysoká - FK Polom Raková 3:0 (1:0), TJ Kysučan Ochodnica - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 4:0 (1:0), ŠK Radoľa - TJ Kysučan Korňa 0:0 (0:0), Fk Čadca (B) - MŠK Kysucké Nové Mesto B hostia nepricestovali, TJ Slovan Rudinská - TJ Tatran Oščadnica 1:1 (0:0), TJ Slovan Nová Bystrica - FK Nesluša 4:1 (3:1)

4. kolo 23.8.2015

TJ Pokrok Stará Bystrica - ŠK Radoľa 2:1 (0:1)

Góly: 70' P. Kubala, 80' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, T. BaričiakM. Novotný (C), T. Vojtek - S. Hulák (70' P. Strnádel), E. Potočár, T. Tomčala, M. Dubovický (46' P. Kubala) - T. Budoš (87' R. Jurkovič), T. Prišč

Ostatné výsledky 4. kola

MŠK Kysucké Nové Mesto B - FK Tatran Turzovka 4:6 (2:3), TJ Kysučan Korňa - TJ Kysučan Ochodnica 1:2 (1:0), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Slovan Podvysoká 3:1 (3:0), FK Polom Raková - TJ Slovan Rudinská 1:2 (1:1), TJ Tatran Oščadnica - TJ Slovan Nová Bystrica 0:0 (0:0), FK Nesluša - FK Čadca (B) 4:0 (1:0)

Futbalisti TJ Pokrok Stará Bystrica zabrali prvýkrát v novom ročníku 2015/2016 naplno. Po prehrách vo Vysokej nad Kysucou (0:8) a domácej s Podvysokou (0:2) sme sa konečne dočkali v 3. kole aj gólového úspechu a to hneď dvoch.

U nováčika v Ochodnici sa prebrali naši útočníci, ktorí v 1. polčase zabezpečili dvojgólové vedenie v priebehu 8 minút. Domáci do prestávky vedenie našich chlapcov znížili, avšak z ich strany to bolo všetko, čo v tomto zápase predviedli. Po 90 minútach sme si po zlepšenom výkone zaslúžene okrem dobrej nálady zobrali na cestu aj 3 body, ktoré sa z ihriska súperov vždy počítajú. V najbližšom 4. kole sa predstavíme opäť doma, kedy budeme hostiť od 16 hod. klub ŠK Radoľa. Všetci ste srdečne pozvaní a veríme, že vytvoríte atmosféru, ktorá povezie futbalistov TJ Pokrok na víťaznej vlne.

3. kolo 16.8.2015

TJ Kysučan Ochodnica - TJ Pokrok Stará Bystrica  1:2 (1:2)

Góly: 26' M. Dubovický, 34' T. Budoš

Zostava TJ Pokrok: J. Podolák - P. Šustek, Š. Poništiak (C), M. Novotný, T. Vojtek (75' A. Šumský) - E. Potočár, M. Dubovický (42' P. Strnádel), T. Baričiak, T. Tomčala - T. Budoš (86' R. Jurkovič), T. Prišč

Ostatné výsledky 3. kola

TJ Slovan Podvysoká - TJ Kysučan Korňa 4:2 (1:2), TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Polom Raková 9:1 (2:0), ŠK Radoľa - MŠK Kysucké Nové Mesto B 2:2 (1:1), FK Tatran Turzovka - FK Nesluša 4:0 (2:0), FK Čadca B - TJ Tatran Oščadnica 6:0 (3:0), TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Slovan Rudinská 2:3 (2:1)