Antigénové testovanie na COVID-19 v obci Stará Bystrica sa končí

 

MOM foto ukončenieVážení občania,


na základe rozhodnutia Ministerstva vnútra SR ukončuje svoju činnosť od pondelka 10. mája 2021 mobilné odberové miesto na antigénové testovanie v obci Stará Bystrica.


V piatok 7. mája 2021 sa bude v obci Stará Bystrica testovať poslednýkrát v štandardnom čase od 13.00 h do 18.00 h.


Touto cestou vyjadrujeme úprimné poďakovanie zdravotnej sestre Ľubke Litvovej, ktorá obetavo počas celej doby vykonávala v našom odbernom mieste odbery.

 


Vďaka patrí tiež administratívnym pracovníčkam – Bianke Kadášovej, Janke Jaškovej, Miške Klučkovej, Katke Franekovej a Renátke Čurajovej, ktoré zapisovali údaje o testovaných osobách a odovzdávali potvrdenia o vykonaní testu, členom DHZ pod vedením veliteľa p. Pavla Križku a predsedu DHZ Mgr. Vladimíra Kulasa za pravidelné vykonávanie dezinfekcie priestorov a p. Michalovi Šadibolovi za koordináciu a usmerňovanie testovaných osôb ako aj za ostatné prípravné práce.


Ukončenie testovania v našej obci vzišlo zo záverov rozhodnutia Ministerstva vnútra SR, v prípade potreby testovania budú podľa dostupných informácií stále k dispozícií mobilné odberové miesta v Krásne nad Kysucou, v Oščadnici, v Čadci a v Skalitom.