Poďakovanie za pomoc pri zabezpečovaní druhého kola celoplošného testovania na COVID-19 v obci Stará Bystrica

 

testovanie covid korona pandemiaVážení občania,

 

dovoľte mi, aby som opätovne vyjadril úprimné poďakovanie všetkým zdravotníkom, na čele ktorých opäť stála pani doktorka Iveta Jančaříková a zdravotná sestra Ľubica Litvová, ďalej administratívnym pracovníkom a členom DHZ Stará Bystrica, ako aj prideleným príslušníkom armády a polície a kolegom z obecného úradu, ktorí zabezpečovali druhé kolo celoplošného testovania v našej obci. 

 


Vážim si, že po uplynulom, náročnom víkende a ostatných pracovných povinnostiach boli ochotní prísť takmer v rovnakej zostave.


Opätovne ďakujem aj Michalovi Poništovi a v tomto kole aj Petre Kufelovej, ktorí na vlastné náklady pripravili obom tímom poobedné občerstvenie. Ďakujem, že aj týmto spôsobom vyjadrili personálu odberných miest svoje uznanie a vďaku.


Vážení občania, aj vzhľadom k tomu, že z približne 1660 osôb, ktorí boli tento víkend v našej obci otestovaní, bolo len 11 pozitívnych, chcem Vás poprosiť, aby sme i naďalej boli ostražití a dodržiavali základné pravidlá (rúško, odstup, dezinfekcia rúk), a aby bola zodpovedne dodržiavaná povinná 10-dňová karanténa.

 

S úctou voči všetkým pracovníkom odberných miest


PhDr. JUDr. Ján Podmanický, PhD., starosta obce