Mobilná aplikácia "Stará Bystrica" - dôležité !!!

 

mobilná aplikáciaVážení občania,


vzhľadom k pripravovanému celoplošnému testovaniu obyvateľstva, ktoré sa uskutoční aj v našej obci Vás prosíme, aby ste si stiahli do svojich mobilných telefónov aplikáciu „Stará Bystrica“, cez ktorú podávame všetky dôležité informácie o dianí v obci.


Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla a jednoduchá. Pokiaľ máte k dispozícii mobilný telefón s operačným systémom Android alebo Apple, v Google Play (Obchod Play) alebo v App Store stačí zadať kľúčové slová „Stará Bystrica“ a aplikáciu nainštalovať. (Je bezplatná). 

 


Pokiaľ máte na telefóne zapnuté mobilné dáta neustále, notifikácie sa načítavajú okamžite a automaticky.

 

Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta.

 

Cez uvedenú aplikáciu budeme priebežne zasielať dôležité informácie k priebehu celoplošného testovania v našej obci, vrátane poradia a časového intervalu, v ktorom sa budú jednotlivé „súpisné čísla rodinných domov testovať“. Spoločne sa tak vyhneme dlhým čakacím dobám a eliminujeme stretnutie veľkého počtu občanov v jednom okamihu.